GKS Żukowo - strona nieoficjalna

Pomorski Futbol Cup 2014-kobiety

• autor: stenia, 2014-11-24 20:54

PIERWSZY TURNIEJ HALOWY

Dnia 22.11.2014r dziewczyny pojechały na turniej: Pomorski Futbol Cup 2014 w Przodkowie. W turnieju udział wzięło siedem drużyn: SZTORM AWFiS Gdańsk, SZTORM AWFiS II Gdańsk, Centrum Pelplin, GKS Żukowo,Red Devils Ladies Chojnice, AZS UG Futsal Ladies oraz Lechia Gdańsk. Pierwszy mecz nasze dziewczyny rozegrały z AZS UG Futsal Ladies, który zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobyła Murawiecka Dagmara. Kolejny pojedynek to zacięta walka z Lechią Gdańsk. Mecz nie zapowiadał się zbyt optymistycznie, gdyż z początku nasza drużyna straciła dwie bramki. Lecz dziewczyny nie poddały się i pokazały co to wola walki oraz chęć wygranej. Dzięki temu wygrały 4:2. Bramki zdobyły: Deik Julia, Murawiecka Dagmara, Meyer Dominika oraz Fularczyk Emilia. Mecz z Centrum Pelplin GKS Żukowo wygrało 4:0. Dziewczyny pokazały w tym meczu szacunek do przeciwnika. Bramki zdobyły: 2xMeyer Dominika, Murawiecka Dagmara oraz Lubecka Marzena. Kolejne mecze rozegrały z SZTORM AWFiS Gdańsk(0:1) oraz SZTORM AWFiS II Gdańsk (0:2). Niestety okazały się to pojedynki przegrane. Ostatni mecz GKS Żukowo rozegrało z Red Devils Ladies Chojnice. 4 min przed końcem zawodów nasze dziewczęta wyszły na prowadzenie po bramce Meyer Dominiki. Do końca tego spotkania GKS Żukowo dzielnie i mądrze się broniło i nie oddało już zwycięstwa zapewniając sobie III miejsce w klasyfikacji ogólnej. Akcentem turnieju było otrzymanie nagrody dla najlepszej bramkarki, którą to została nasza zawodniczka Stefania Heimowska. Gratulujemy Stefani oraz całej drużynie.

Kolejność końcowa przedstawiała się następująco:

1.SZTORM AWFiS Gdańsk

2.SZTORM AWFiS II Gdańsk

3.GKS Żukowo

4.Red Devils Ladies Chojnice

5.Lechia Gdańsk

6.AZS UG Futsal Ladies

7.Centrum Pelplin

GKS Żukowo wystąpiło w następującym składzie: Meyer Dominika, Heimowska Stefania, Szadach Karolina, Murawiecka Dagmara, Grunwald Natalia, Deik Julia, Lubecka Marzena, Damps Karolina, Fularczyk Emilia, Reiter Kinga, Dudzińska Dorota, Kęprowska Małgorzata.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

Mecz z Sztorm II Gdańsk
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.